درباره ی شرکت حمل و نقل

شرکت خدمات بار هوایی ترابر سریع همارسان، دارنده مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری می باشد. این شرکت در سال 1389 تاسیس و از سال 1394 کار خود را در حوزه ی پست سریع به صورت رسمی آغاز کرد. این شرکت فعالیت خود را با دریافت و ارسال محمولات و مرسولات به کل نقاط ایران توسط نمایندگان اختصاصی بکار گرفته و نمایندگی های شرکت همارسان در شهرهای مختلف ایران در عرصه ی حمل و نقل و پست هوایی فعالند و خدمات خود را با استفاده از کادری مجرب ارائه می دهند. کلیه خدمات، از بسته های مرسوم پستی، اوراق و اسناد تا انواع محموله های سبک و سنگین را به تفکیک و توزیع و اولویت بندی محموله ها در مراکز استان ها با همراهی و یاری نمایندگان فعال این شرکت، در عالی ترین سطح ممکن ارایه می دهند و در کنار این امکانات، اتصال همارسان به بزرگترین شبکه حمل و نقل هوایی کشور باعث شده تا نمایندگی های ما تمام مرسولات را در درب منزل یا محل کار مشتریان تحویل بدهند و از همین منظر است که همارسان یکی از همراهانِ مطمئن تجار و صنعتگران ایران و یکی از پیشتازان ارائه خدمات پست سریع هوایی بصورت بین المللی و داخلی در کشور به شمار می آید و در جهت تسهیل کار آنان در کنارشان گام برمی دارد.
این شرکت با برخورداری از دانش فنی، مهارت و تجربه طولانی در زمینه خدمات پستی سریع، رضایت و نیازمندی های مشتریان را محور فعالیت های خود قرار داده است. از آنجا که ملاک موفقیت ما رضایت و اعتماد مشتریان عزیز و محترم می باشد، خدمات ما به گونه ای طراحی شده اند که از انعطاف کامل جهت برآورده ساختن انتظارات و نیاز مشتریان برخوردار باشند. ترخیص کاران حرفه ای ما می توانند شما را در تهیه و تکمیل مدارک گمرکی یاری رسانده و در کوتاه ترین زمان و با کم ترین هزینه ممکن کالاهای شما را از مبادی گمرکی ترخیص نمایند.
تنها با یک بار ارسال محموله خود با ما بخوبی حس خواهید کرد که ارسال بار با همارسان به راحتی یک تماس است.

هدف ما جلب رضایت مشتری، ارتباطی دوستانه، پیگیری دقیق و دلسوزانه، ارائه راهکارهای منطقی و منصفانه است؛ خرسندیم که اندیشه ما تدبیری در راستای حمایت از حقوق مشتریان است.

توسعه و ترغیب حمل و نقل هوایی امن، مرتب و مقتصدانه به نفع مردم دنیا، تشویق بازرگانی هوایی و مطالعه مسایل در رابطه با آن.
ایجاد وسیله و امکان همکاری میان شرکت های هوایی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم دست اندرکار حمل و نقل هوایی بین المللی می باشند.
همکاری با سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی (ایکائو) و دیگر سازمان های بین المللی. بنابراین می توان « همارسان » را به صورت شخصیت جمعی بالغ بر دویست و سی شرکت هوایی پنداشت که به عنوان رابط بین حمل و نقل هوایی از یک طرف و دولت ها از طرف دیگر عمل می نماید.
همارسان سازمانی است غیر دولتی، غیر انحصاری، غیرسیاسی، دمکراتیک با امکان عضویت دلخواه در آن.
عضویت در « همارسان » برای تمام شرکت های هواپیمایی با اجازه دولت متبوعه که خود عضو ایکائو باشد و به شرط داشتن پروازهای منظم برنامه ای، امکان پذیر می باشد.
14 k
مشتریان راضی
176 k
پروژه های خاتمه یافته
80 k
بسته های به مقصد رسیده
12 k
کارکنان