حمل و نقل هوایی

کالای شما با هر وزن و ابعادی با بهترین کیفیت در هر نقطه از ایران و جهان تحویل گرفته و به گیرنده تحویل داده خواهد شد.

 حمل هوایی مرسولات

خدمات تحویل یک روزه داخل کشور گزینه ای مورد اطمینان و مناسب جهت تحویل مرسولات شما در روز بعدی کاری در شهر مورد نظر میباشد. خدمات مذکور فقط قابل حمل سریع مرسولات هوایی و یا داخل شهرهای مذکور با شعبه های فعال همارسان می باشد. ارسال اوراق و نمونه کالا به کلیه نقاط کشور با سریع ترین زمان و کم ترین هزینه ممکن، بصورت تحویل 24 ساعته محموله ها در کلیه شهرهای بزرگ و ارائه امضای گیرنده به صورت هوایی انجام می پذیرد.

  حمل هوایی کالا

شرکت همارسان برای جلب بیشتر رضایت مشتریان محترم، اقدام به ارایه خدماتی بهتر و جدیدتر با سرویس Door to Door یا درب به درب به صورت پیشکرایه و پسکرایه و اعتباری با تحویل 24 ساعته نموده است.  حمل بار هوایی و نرخ کرایه حمل خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی بر حسب وزن و حجم محموله تعیین می گردد.

حمل بار هوایی سنگین

خدمات حمل بار هوایی سنگین این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با استفاده از تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی همارسان انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد.

خدمات ارسال بار هوایی (حمل بار هوایی) در همه جای دنیا یکی از اساسی ترین روش های ارسال لوازم تجاری و شخصی افراد و شرکت هاست. بسیاری از مهاجرینی که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند؛ مسلما لوازم زیادی از قبیل: چینی آلات، کریستال، جهیزیه، آینه شمعدان، فرش، لباس، تابلو، مبلمان و … دارند؛ که نیاز دارند آنها را هم با خود به مقصد مورد نظرشان ارسال کنند. اما در اینجا قضیه فرق می کند و سوالی در ذهن مسافر پیش می آید و اینکه به چه صورت باید این محموله را به مقصد خود ارسال کنند .

بهترین روش ارسال بار به کشورهای دور ارسال از طریق هوایی در اصل همان فریت بار (حمل و نقل بار هوایی؛ حمل بار هوایی) است.

این محموله و لوازم می بایستی در ابتدا به صورت حرفه ای بسته بندی شود و در مرحله ی بعد نحوه جابجایی است که باید به صورت خیلی امن این کار انجام شود تا از هر گونه آسیب دیدگی در امان باشد. اما نکته مهم در رابطه با بسته بندی اثاثیه این است که بسیاری از افراد به صورت تجربی سعی می کنند که بار را خودشان بسته بندی کنند که به دلیل بسته بندی اشتباه بارشان در زمان جابجایی آسیب می بیند. برای بسته بندی اثاثیه روشهای بسته بندی زیادی وجود دارد خصوصا برای بسته بندی اشیای شکستنی که در زیر شرح داده شده است. 

 

  • بسته بندی با نایلن های حباب دار

توضیح اینکه استفاده از این نوع از نایلون ها به تنهایی کافی نیست و مواردی از قبیل نحوه ی چیدمان لوازم در کارتن بسته بندی همچنین خود کارتن بسته بندی، وزن بار داخل کارتن فریت بار و همچین نحوه تقسیم وزن بار درون جعبه نیز مهم است. اما مزیت شرکت همارسان در امر بسته بندی کالا در این است که به ضربه گیر بودن نایلون های بسته بندی حباب دار اکتفا نمی کند و درکنار آن از کاغذهای مخصوص نمگیر و ضربه گیر میز استفاده می کند و هم چنین از یونولیت در داخل کارتن ها با در نظر گرفتن نوع محموله استفاده می کند. مهم اینکه فردی که عمل بسته بندی را انجام می دهد فردی باتجربه و نیرویی متخصص در این زمینه است که این خود در امر بسته بندی بسیار حائز اهمیت است.

تذکر: بارها پیش آمده است که مسافرانی به ما زنگ زده اند و گفته اند که بارشان در حدود 200 کیلو گرم است آن را شرکت دیگری برای فریت بار  در چهار کارتن پنجاه کیلویی بسته بندی کرده است  به صورتی که کارتن در محل غیر قابل جابجایی است چه برسد به اینکه بتواند به مقصد برساند!

در این رابطه خدمات حمل بار هوایی همارسان بهترین راهکار و روش اصلی را برایتان شرح می دهد:

برای ارسال بار 200 کیلو گرمی حداقل باید 7 عدد کارتن بسته بندی لازم داریم؛ چرا که باید وزن بار را تحمل کند و هم اینکه موقع افتادن از ارتفاع کم آسیبی به محموله وارد نشود و افراد معمولی هم بتوانند به راحتی کارتن ها را جابجا کنند. بار می بایستی طوری تقسیم بندی شود که وزن بار به صورت یک دست تقسیم بندی شود. به صورتی که یک کارتن 50 کیلوگرم نباشد و کارتن دیگری 15 کیلوگرم! مثلا نباید در یک کارتن فریت بار 50*50 کتاب و آلبوم چید و درهمان سایز برای چیدن چینی و کریستال استفاه کرد.

 

خدمات حمل هوایی همارسان

  • دریافت از درب محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده.
  • دریافت از درب محل فرستنده وتحویل در فرودگاه مقصد.
  • دریافت از فرودگاه مبدا و تحویل درب به درب محل گیرنده.
  • دریافت کالا از فرودگاه مبدا تا فرودگاه مقصد.

 

خدمات ویژه حمل هوایی بار سنگین: حمل مجدد کالا از مقصد میانی به مقصد نهایی

حمل هوایی از مقصد میانی این امکان را به شما میدهد که درصورت نیاز کالای خود ابتدا به یکی از کشورهای همسایه وارد نموده و پس از انجام عملیات مورد نظر (مونتاژ – تغییرات در کالا) مجددا محموله را به مقصد نهایی وارد نمایید.

 

کالای خطرناک

کالای خطرناک شما پس از بسته بندی استاندارد و مذاکره با خطوط هوایی تا کلیه اسناد و عملیات مورد نیاز را فراهم و با رعایت اصول بین الملل به مطمئن ترین شکل ممکن کالا را حمل نموده و به درب محل گیرنده تحویل داده خواهد شد.

حمل نقل دریایی

 

در شرایطی که مدت زمان رسیدن کالا برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست، شما میتوانید از سرویس حمل دریایی همارسان استفاده نمایید.

همارسان با به کارگیری بهترین خطوط دریایی و قیمتهای رقابتی با توجه به ارتباط قوی و دانش حمل کلیه امور گمرکی محموله در مبدا را انجام و تا بندر مورد درخواست و یا پس از ترخیص در درب محل تحویل می نماید.

  • حمل دریایی از درب محل فرستنده به درب محل گیرنده
  • حمل دریایی از درب محل فرستنده تا بندر مقصد
  • حمل دریایی از بندر مبدا تا بندر مقصد

حمل و نقل جاده ای

شرکت همارسان با بکارگیری از وسائط نقلیه مانند نیسان و ایسوزو و کامیون و سایر ماشین های سنگین در زمینه خدمات حمل و نقل زمینی فعالیت دارد.

امور گمرکی

صادر کنندگان محترم می توانند انجام کلیه امور گمرکی در کلیه گمرکات کشور در زمینه صادرات هوائی، کالای صادراتی خود را با کمترین هزینه ممکن، به شرکت همارسان سپرده و از تجربه سالیان متمادی این شرکت بهره ببرند.

 

ترخیص کالا

تجربه ما در ترخیص سریع و آسانِ بار وارداتی شما از گمرک، این اطمینان را به شما می دهد که حرفه ای ترین افراد حمل و ترخیص کالای شما را به عهده دارند.

تیم حرفه ای ترخیص همارسان با ارسال پروفرما و دیگر مدارک لازم پیش از ورود کالا به گمرک مقصد، مراتب لازم را جهت ترخیص سریع کالای شما پشت سر گذاشته و به محض ورود کالا فرایند ترخیص آغاز می گردد.

اگر شما بصورت منظم کالای خاصی را وارد می نمایید و یا همواره واردات دارید. مشاوره با همارسان راه حل های مناسبی را برای شما به ارمغان می آورد.

حمل و نقل ذاخلی

خدمات تحویل یک روزه داخل کشور گزینه ای مورد اطمینان و مناسب جهت تحویل مرسولات شما در روز بعدی کاری در شهر مورد نظر میباشد. خدمات مذکور فقط قابل ارائه مابین و یا داخل  شهرهای مذکور با شعبه فعال همارسان میباشد.

 

خدمات پس کرایه

دریافت بار از فرستنده در هر نقطه از ایران و تحویل آن به مشتری از طریق سرویس مورد درخواست مشتری. مشتری می تواند کنترل محموله های خود را برعهده داشته و پیش از سفارش حمل از هزینه حمل آگاهی یابد.

 

خدمات پست سریع (اکسپرس) داخلی:

خدمات  پست سریع مناسب برای ارسال اوراق و نمونه کالا. سرعت و هزینه این خدمات بالا است و مدت زمان حمل بسته به مقصد مورد نظر بین 12 تا 24 روز است.

 

خدمات پیشرو

سریع ترین خدمات پستی مناسب برای اوراق و مدارک مهم و دارای سررسید زمانی معین. سرعت و هزینه این خدمات از سایر انواع خدمات بیشتر است و مشتری می تواند زمان تحویل بار به گیرنده را بر اساس زمان زیر تعیین نماید.

قبل ازساعت 8 بامداد

 

خدمات پست سریع داخلی

ارسال اوراق و نمونه کالا به کلیه نقاط کشور با سریع ترین زمان و کم ترین هزینه ممکن. تحویل 24 ساعته محموله ها در کلیه شهرهای بزرگ و ارائه امضای گیرنده انجام می پذیرد.

صادرات

حمل سریع بین الملل

همارسان با ارائه سریعترین خدمات در زمینه حمل سریع کالاهای وارداتی و صادراتی بهترین راه حل ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. مرسولات شما در بیش از 230 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل داده میشود.

 


حمل سریع مرسولات خروجی

 

  • ارسال مدارک

همارسان با ارائه سرویسی مطمئن و سریع به بیش از 230 کشور – ارسال مدارک ارزشمند شما را به درب محل گیرنده تضمین می نماید.

  • ارسال بسته (غیر مدارک)

مرسولات پس از دریافت از درب محل فرستنده به دقت بسته بندی شده و جهت تحویل به مقصد نهایی کد گذاری و ارسال می گردد. شما می توانید از این سرویس جهت ارسال نمونه کالا و یا تحویل سریع کالا های کم حجم خود استفاده نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باره محدودیت ها و قوانین مربوط به نوع کالاهای ارسالی به کشورهای مختلف با همارسان تماس حاصل فرمایید..

 

خدمات کلی بین المللی

 

خدمات کم هزینه

مدت زمان طولانی تر و هزینه کم تر، این خدمات برای محموله های سنگین که از سررسید زمانی معینی تبعیت نمی کنند مناسب است.

 

خدمات پست سریع (اکسپرس)

خدمات سریع پستی مناسب برای ارسال اوراق و نمونه کالا. سرعت و هزینه این خدمات بالا است و مدت زمان حمل بسته به مقصد مورد نظر بین 2 تا 5 روز است.

 

خدمات ویژه

خدمات بار هوایی، دریایی و زمینی مناسب برای بارهای فوق سنگین یا ویژه ( کالاهای خطرناک، محموله های تجاری، خروج موقت، نمایشگاهی و کالاهای غیر متعارف). هزینه این خدمات به نوع کالا، وزن و ابعاد  و مقصد مورد نظر بستگی دارد.

واردات

حمل سریع بین الملل

همارسان با ارائه سریعترین خدمات در زمینه حمل سریع کالاهای وارداتی و صادراتی بهترین راه حل ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. مرسولات شما در بیش از 230 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل داده میشود.

 

حمل سریع مرسولات ورودی

این سرویس جهت حمل سریع مرسولات وارداتی شما طراحی گردیده است.
تنها با ارسال یک ایمیل برای ما و پر کردن اطلاعات مربوط به بار در فرم. مرسولات ورودی شما را از درب محل فرستنده در هر کشور دریافت کرده ،از گمرک ایران ترخیص و به درب محل گیرنده تحویل می گردد. فرم درخواست حمل سریع مرسولات ورودی را با یک تماس از امور مشتریا ن دریافت و درخواست حمل خود را وارد نمایید.

 

خدمات کلی بین المللی

 

خدمات کم هزینه

مدت زمان طولانی تر و هزینه کم تر، این خدمات برای محموله های سنگین که از سررسید زمانی معینی تبعیت نمی کنند مناسب است.

 

خدمات پست سریع (اکسپرس)

خدمات سریع پستی مناسب برای ارسال اوراق و نمونه کالا. سرعت و هزینه این خدمات بالا است و مدت زمان حمل بسته به مقصد مورد نظر بین 2 تا 5 روز است.

 

خدمات ویژه

خدمات بار هوایی، دریایی و زمینی مناسب برای بارهای فوق سنگین یا ویژه ( کالاهای خطرناک، محموله های تجاری، خروج موقت، نمایشگاهی و کالاهای غیر متعارف). هزینه این خدمات به نوع کالا، وزن و ابعاد  و مقصد مورد نظر بستگی دارد.