ارسال سریع کالا - پست سریع بین المللی

هما رسان با ارائه سریعترین خدمات در زمینه حمل سریع کالاهای وارداتی و صادراتی بهترین راه حل ها را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. مرسولات شما در بیش از 220 کشور جهان از درب محل فرستنده دریافت و به درب محل گیرنده تحویل داده میشود.

خدمات حمل بار هوایی سنگین این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با بهره مندی از سرویس بزرگترین شرکتهای حمل و نقل طرف قرارداد با هما رسان و توسط تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد.

اطلاعات تماس

تلفن: 88800965 ، 88800966

تلفن: 86036213 ، 86036228

پیگیری: 86036957

شیراز: 09129580252 ، 09129580253

مشهد: 09129580249

ایمیل: postesari@gmail.com

درباره ی هما رسان

شرکت خدمات بار هوایی ترابر سریع همارسان، دارنده مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری می باشد. این شرکت در سال 1389 تاسیس و از سال 1394 کار خود را در حوزه ی پست سریع به صورت رسمی آغاز کرد.

این شرکت فعالیت خود را با دریافت و ارسال محمولات و مرسولات به کل نقاط ایران توسط نمایندگان اختصاصی بکار گرفته و نمایندگی های شرکت همارسان در شهرهای مختلف ایران در عرصه ی حمل و نقل و پست هوایی فعالند و خدمات خود را با استفاده از کادری مجرب ارائه می دهند.

بهترین خدمات

بزرگترین شرکت حمل و نقل در کشور

آنچه ما ارائه می دهیم

مزایای استفاده کنندگان

قیمت های باورنکردنی

پشتیبانی 24/7

مورد اعتماد

از تخفیف ها لذت ببرید

جوایز برنده شده

کاربر پسند

سوالات متداول

چه نوع محمولات و مواد غذایی ممنوعیت ارسال دارند؟

مواد منفجره ، مواد شیمیایی ، مواد اسیدی ، گازها ، کپسول ، سلاح سرد ، ترشی ، آبلیمو ، سرکه که می توانند درحالت مایع یا جامد باشند .

چگونه وسایل نوک تیز، شیشه ای، چینی و شکستنی را میتوان حمل نمود؟

به طور معمول هیچ گونه وسایل شکستنی، تیز و بُرنده را نمی توان حمل نمود، تنها تحت شرایطی مانند بسته بندی در جعبه های چوبی و یا بصورت تخصصی و حرفه ای قابل حمل می باشد.

آیا هر کالایی با هواپیما قابل حمل است؟

شرایط حمل کالا با هواپیما نسبت به حمل و نقل زمینی و دریایی متفاوت است و محموله‌ها با توجه به ماهیت، وزن، حجم و نوع هواپیمای مورد استفاده در مسیر مورد نظر، با هزینه های متفاوت، قابل حمل یا به مقدار محدود قابل حمل و یا غیر قابل حمل می‌باشند.

منظور از تحویل پشت گمرک چه میباشد ؟

کلیه شرکت های حمل و نقل هوایی از جمله هما رسان موظف به تحویل محموله در مرحله قبل از ترخیص در کشور گیرنده می باشند . در این مرحله مدارک بار به صاحب بار ارائه شده و سرویس دهی به صاحب بار به پایان می رسد .

چگونه وزن حجمی محاسبه می شود؟

از حاصل ضرب طول و عرض در ارتفاع تقسیم بر 5000

شیوه پرداخت هزینه ها در شرکت هما رسان چگونه میباشد ؟

کلیه هزینه ها به صورت پسکرایه و پیشکرایه دریافت میشود .

برای استعلام قیمت چه اطلاعاتی را باید به هما رسان ارائه دهیم؟

ماهیت کالا ، وزن خالص کل بار ، ابعاد دقیق بسته بندی ، شهر یا کشور فرستنده (مبدا) و شهر یا کشور گیرنده (مقصد)
 

ورود و صدور چه کالاهایی به طور کلی ممنوع است؟

براساس قوانین و مقررات گمرک جمهوری اسلامی ایران ، ‌ورود برخی کالاها و یا صدور آنها به طور کلی ممنوع است. بعضی از این کالاها عبارتند از: مشروبات الکلی، وسایل قمار، ‌اسلحه سرد و گرم و مواد محترقه، ‌مواد مخدر،‌ نشریات، تصاویر، ‌فیلم، ‌عکس و هر کالایی که مغایر شئونات مذهبی و ملی کشور باشد،‌ هر نوع نوشته مخالف مذهب رسمی کشور و یا مخل نظم و عفت عمومی و شئون ملی، ‌سایر کالاهایی که منع شرعی و قانونی دارد و یا ورود و صدور آن به موجب جدول تعرفه گمرکی ممنوع شناخته شده است .