021-86036228 - 021-86036213 - 021-88800965 - 021-88800966

بسته بندی

بسته بندی و استاندارد کالا بیش از ارسال آن از نکات مهم و کلیدی در امر صادرات و مهاجرت به شمار آمده و نیازمند توجه می باشد. شرکت همارسان با بهره گیری از نیروهای متخصص در این بخش خدمات بسته بندی انواع کالای خطرناک، لوازم منزل و همچنین کالای تجاری و ساخت جعبه چوبی را ارائه نموده و بدین وسیله به سلامت رسیدن محموله شما  تضمین می گردد.

 

ارسال هوائی کالای تجاری و نمایشگاهی

امروزه برگزاری نمایشگاهها در سراسر دنیا و به ویژه در ایران منجر به فرصتهای جدید در امر توسعه تجارت و مناسبات اقتصادی و پیدایش گفتمان بین المللی و ایجاد ارتباطات می گردد شرکت حمل ونقل همارسان به عنوان متصدی حمل کالاهای نمایشگاهی خدمات وسیعی را در زمینه حمل کالاهای تجاری و نمایشگاهی و بازگشت آن به کشور مبدا را ارائه می نماید.

 

ارسال هوائی لوازم منزل مسافرین مهاجرتی به استرالیا ، کانادا و سایر کشورهای جهان

آمار و ارقام مهاجرت به تمامی نقاط جهان افزایش چشمگیری در سالهای اخیر داشته که خدمات حمل لوازم منزل مسافرین مهاجر به کشورهای از جمله کانادا، استرالیاو سایر کشورها مورد تخصص ما می باشد، برای آگاهی و آشنایی با خدمات ما در رابطه با ارسال لوازم منزل به کلیه کشورهای دنیا با ما تماس حاصل فرمائید.

 

ارسال هوائی لوازم دانشجویان به استرالیا، هند، مالزی و سایر کشورها

برخی کشورهای جهان به خصوص کشورهای در حال توسعه چون مالزی، سنگاپور، هند و جمهوری آذربایجان ...برنامه های مدون برای توسعه جذب دانشجو خارجی تدارک دیده اند و در جریان جذب دانشجو یان بین المللی ،دانشگاههای غربی همواره توانسته اند بیشترین سهم را از آن خود کنند ،از آنجا که این شرکت با ارائه بهترین نرخ حمل برای دانشجویان توانسته جایگاه ویژه ای بین دانشجویان داشته باشد بنابرین مسافرین دانشجویی می توانید با خیال راحت ارسال بار و لوازم خود را از تهران به تمام نقاط دنیا را به ما بسپارید.

 

کالای خطرناک

حمل مواد خطرناک (آتشزا) و بسته بندی آنها از موضوعاتی می باشد که به لحاظ اهمیت آن چه از لحاظ ایمنی جهت نگهداری و انبار داری و حمل ونقل و چه به لحاظ بقای کیفیت محصول در سطح جهان بدان توجه بسیار شده است و مراجع قانونگذار معتبر بین المللی در خصوص چگونگی بسته بندی و حمل ونقل آن قواعد و مقرراتی را تدوین و ارائه نموده اند که شرکت همارسان با بهره گیری از نیروی متخصص در بخش بسته بندی و حمل انواع کالای خطرناک، این خدمات را ارائه نموده و بدین وسیله به سلامت رسیدن کالای شما با رعایت قوانین بین المللی در مورد حمل کالای خطرناک تضمین می گردد.

 

نمونه کالا و بسته های کوچک

مرسولاتی که قبول آن از فرستنده و تحویل آن به گیرنده (بصورت Door To Door) و در قبال صدور و اخذ رسید صورت پذیرفته امکان پیگیری موقعیت مرسوله وجود دارد که این مرسولات شامل اسناد، هدایا و نمونه کالا و غیره می باشد که توسط این شرکت در اسرع وقت به نقاط مورد نظر ارسال می گردد.

Super User

Ms. Abdollahpour

وب سایت: www.postesari.com

درباره ما

دقت , سرعت ,امنیت با همارسان

address: Unit 4 - First Floor - No. 44 - Western shadab - Street Gharan - square Ferdowsi

آدرس: میدان فردوسی - خیابان قرنی - خیابان شاداب غربی - پلاک 44 - طبقه اول - واحد 4

021-88800966 - 021-88800965

021-86036228 - 021-86036213

021-86036957 :Tracking

info@postesari.com

postesari@gmail.com

گالری تصاویر

Top of Page