021-86036228 - 021-86036213 - 021-88800965 - 021-88800966

حمل هوایی

کالای شما با هر وزن و ابعادی با بهترین کیفیت در هر نقطه از ایران و جهان تحویل گرفته و به گیرنده تحویل داده خواهد شد.

 حمل هوایی مرسولات

خدمات تحویل یک روزه داخل کشور گزینه ای مورد اطمینان و مناسب جهت تحویل مرسولات شما در روز بعدی کاری در شهر مورد نظر میباشد. خدمات مذکور فقط قابل حمل سریع مرسولات هوایی و یا داخل شهرهای مذکور با شعبه های فعال همارسان می باشد. ارسال اوراق و نمونه کالا به کلیه نقاط کشور با سریع ترین زمان و کم ترین هزینه ممکن، بصورت تحویل 24 ساعته محموله ها در کلیه شهرهای بزرگ و ارائه امضای گیرنده به صورت هوایی انجام می پذیرد.

 

  حمل هوایی کالا

شرکت همارسان برای جلب بیشتر رضایت مشتریان محترم، اقدام به ارایه خدماتی بهتر و جدیدتر با سرویس Door to Door یا درب به درب به صورت پیشکرایه و پسکرایه و اعتباری با تحویل 24 ساعته نموده است.  حمل بار هوایی و نرخ کرایه حمل خطوط هواپیمایی ایرانی و خارجی بر حسب وزن و حجم محموله تعیین می گردد.

 

حمل بار هوایی سنگین

خدمات حمل بار هوایی سنگین این امکان را فراهم آورده که کالای وارداتی و یا صادراتی شما از هرکشور جهان با استفاده از تیم مجرب و متخصصین حمل هوایی همارسان انجام و در کوتاه ترین زمان تحویل گردد.

خدمات ارسال بار هوایی (حمل بار هوایی) در همه جای دنیا یکی از اساسی ترین روش های ارسال لوازم تجاری و شخصی افراد و شرکت هاست. بسیاری از مهاجرینی که قصد عزیمت به کشورهای دیگر را دارند؛ مسلما لوازم زیادی از قبیل: چینی آلات، کریستال، جهیزیه، آینه شمعدان، فرش، لباس، تابلو، مبلمان و ... دارند؛ که نیاز دارند آنها را هم با خود به مقصد مورد نظرشان ارسال کنند. اما در اینجا قضیه فرق می کند و سوالی در ذهن مسافر پیش می آید و اینکه به چه صورت باید این محموله را به مقصد خود ارسال کنند .

بهترین روش ارسال بار به کشورهای دور ارسال از طریق هوایی در اصل همان فریت بار (حمل و نقل بار هوایی؛ حمل بار هوایی) است.

این محموله و لوازم می بایستی در ابتدا به صورت حرفه ای بسته بندی شود و در مرحله ی بعد نحوه جابجایی است که باید به صورت خیلی امن این کار انجام شود تا از هر گونه آسیب دیدگی در امان باشد. اما نکته مهم در رابطه با بسته بندی اثاثیه این است که بسیاری از افراد به صورت تجربی سعی می کنند که بار را خودشان بسته بندی کنند که به دلیل بسته بندی اشتباه بارشان در زمان جابجایی آسیب می بیند. برای بسته بندی اثاثیه روشهای بسته بندی زیادی وجود دارد خصوصا برای بسته بندی اشیای شکستنی که در زیر شرح داده شده است. 

 

  • بسته بندی با نایلن های حباب دار

توضیح اینکه استفاده از این نوع از نایلون ها به تنهایی کافی نیست و مواردی از قبیل نحوه ی چیدمان لوازم در کارتن بسته بندی همچنین خود کارتن بسته بندی، وزن بار داخل کارتن فریت بار و همچین نحوه تقسیم وزن بار درون جعبه نیز مهم است. اما مزیت شرکت همارسان در امر بسته بندی کالا در این است که به ضربه گیر بودن نایلون های بسته بندی حباب دار اکتفا نمی کند و درکنار آن از کاغذهای مخصوص نمگیر و ضربه گیر میز استفاده می کند و هم چنین از یونولیت در داخل کارتن ها با در نظر گرفتن نوع محموله استفاده می کند. مهم اینکه فردی که عمل بسته بندی را انجام می دهد فردی باتجربه و نیرویی متخصص در این زمینه است که این خود در امر بسته بندی بسیار حائز اهمیت است.

تذکر: بارها پیش آمده است که مسافرانی به ما زنگ زده اند و گفته اند که بارشان در حدود 200 کیلو گرم است آن را شرکت دیگری برای فریت بار  در چهار کارتن پنجاه کیلویی بسته بندی کرده است  به صورتی که کارتن در محل غیر قابل جابجایی است چه برسد به اینکه بتواند به مقصد برساند!

در این رابطه خدمات حمل بار هوایی همارسان بهترین راهکار و روش اصلی را برایتان شرح می دهد:

برای ارسال بار 200 کیلو گرمی حداقل باید 7 عدد کارتن بسته بندی لازم داریم؛ چرا که باید وزن بار را تحمل کند و هم اینکه موقع افتادن از ارتفاع کم آسیبی به محموله وارد نشود و افراد معمولی هم بتوانند به راحتی کارتن ها را جابجا کنند. بار می بایستی طوری تقسیم بندی شود که وزن بار به صورت یک دست تقسیم بندی شود. به صورتی که یک کارتن 50 کیلوگرم نباشد و کارتن دیگری 15 کیلوگرم! مثلا نباید در یک کارتن فریت بار 50*50 کتاب و آلبوم چید و درهمان سایز برای چیدن چینی و کریستال استفاه کرد.

 

خدمات حمل هوایی همارسان

  • دریافت از درب محل فرستنده و تحویل به درب محل گیرنده.
  • دریافت از درب محل فرستنده وتحویل در فرودگاه مقصد.
  • دریافت از فرودگاه مبدا و تحویل درب به درب محل گیرنده.
  • دریافت کالا از فرودگاه مبدا تا فرودگاه مقصد.

 

خدمات ویژه حمل هوایی بار سنگین: حمل مجدد کالا از مقصد میانی به مقصد نهایی

حمل هوایی از مقصد میانی این امکان را به شما میدهد که درصورت نیاز کالای خود ابتدا به یکی از کشورهای همسایه وارد نموده و پس از انجام عملیات مورد نظر (مونتاژ - تغییرات در کالا) مجددا محموله را به مقصد نهایی وارد نمایید.

 

کالای خطرناک

کالای خطرناک شما پس از بسته بندی استاندارد و مذاکره با خطوط هوایی تا کلیه اسناد و عملیات مورد نیاز را فراهم و با رعایت اصول بین الملل به مطمئن ترین شکل ممکن کالا را حمل نموده و به درب محل گیرنده تحویل داده خواهد شد.

Super User

Ms. Abdollahpour

وب سایت: www.postesari.com

درباره ما

دقت , سرعت ,امنیت با همارسان

address: Unit 4 - First Floor - No. 44 - Western shadab - Street Gharan - square Ferdowsi

آدرس: میدان فردوسی - خیابان قرنی - خیابان شاداب غربی - پلاک 44 - طبقه اول - واحد 4

021-88800966 - 021-88800965

021-86036228 - 021-86036213

021-86036957 :Tracking

info@postesari.com

postesari@gmail.com

گالری تصاویر

Top of Page